|

فروشگاه
گل و گیاه

شاخ و برگ گیاهان نشان از امید به زندگی دارد. هر شاخه و برگی داستان خاص خودش را دارد و می‌تواند مانند بخشی از آرزوهای انسان باشد. آرزوهایی که به آسمان خیره شده و با امید به روزهای روشن رشد می‌کنند و بالا می‌روند.
ممکن است در طول زمان به آرزویی نرسیم و بخشی از ما مانند برگی خزان‌زده از شاخه اصلی جدا شود؛ اما همان‌طور که میدانید زندگی ادامه دارد، آرزوهای جدید مانند برگ‌هایی تازه از شاخه‌ها جوانه می‌زنند و شکوفا می‌شوند.
ما 7 سال است در مجموعه شاخ برگ به امید به ثمر نشستن آرزوهای شما عزیزان بذر هر گیاه را می‌کاریم و با عشق آن را پرورش می‌دهیم. در طی این سال‌ها تلاش ما بر این بوده که با فروش آنلاین، محصولات خود را در اختیار هموطنانمام در اقصی نقاط کشور قرار دهیم. باشد که با ورود هر یک از این گیاهان به نقطه‌نقطه ایران عزیزمان، عشق و دوستی پراکنده شود.
همچنین شرکت در نمایشگاه‌های مختلف در حوزه گل و گیاه باعث بالا رفتن تجربه و دانش ما در مورد نگهداری گل‌ها شده است. پس وظیفه خود میدانیم که این دانش را به شما منتقل کرده تا بتوانید از این گیاهان به عنوان موجوداتی زنده و ارزشمند نگهداری کرده و شوق زندگی را در خود پرورش دهید.
همه تلاش تیم شاخ و برگ؛ تولید باکیفیت‌ترین کاکتوس‌ها و سالم رساندن آن‌ها به دست صاحبان اصلی‌شان است. ما با فروش گل‌هایی زیبا و آموزش نگهداری از آن‌ها، با همه وجود عشقمان را نثارتان می‌کنیم تا جوانه آرزوهای شما هر روز سبزتر از دیروز باشد.

ورود | ثبت نام