|

فروشگاه
گل و گیاه

گیاهان آپارتمانی لوکس

گیاهان آپارتمانی لوکس یکی از بهترین گزینه ها برای زیبایی، شادی، سر زندگی و در نهایت تجمل خانه شما هستند. آن ها زیبایی و شادی را به زندگی شما و آورده و با عشق و مراقبت های شما رشد کرده و به حیات خود ادامه می دهند. با قرار دادن گیاهان آپارتمانی لوکس، محیط خانه خود را به یک بهشت کوچک و شادی آور شبیه سازی خواهید کرد. اگر تمایل به خرید گیاهان آپارتمانی لوکس و گران قیمت دارید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

منظور از گیاهان آپارتمانی لوکس چیست؟

قبل از خرید گیاهان آپارتمانی لوکس، باید اطلاعاتی راجع به این دسته از گیاهان به دست آورده و با اطلاعات کافی برای خرید ان ها اقدام کنید که چرب زبانی و صحبت های مبالغه آمیز و فریبنده برخی از فروشندگان، دامن گیر شما نشود!

پیش از شناخت این دسته از گیاهان باید در جریان باشید که عوامل مختلفی وجود دارند که لوکس بودن گیاه شما را مشخص می کنند. برای نمونه، فقط اندازه و بزرگ بودن یک گیاه، تعیین کننده لوکس و لاکچری بودن آن نیست؛ بلکه تناسب اندازه و ظاهر یک گیاه با محیطی که در ان قرار می گیرد، یکی از موارد مهمی است که نقش زیادی در لوکس نشان دادن گیاه شما دارد.

گاهی قرار گرفتن یک گلدان با اندازه کوچک که از گل های زیبا و فانتزی پر شده است بر روی میز کار، خیلی شیک تر و لوکس تر از قرار گرفتن یک گیاه بزرگ در یک اتاق کوچک و تاریک است. در نتیجه، زمانی که به دنبال خرید گیاهان آپارتمانی لوکس برای خانه یا محل کار خود هستید، پیش از اقدام برای خرید حتما محل مورد نظر خود را چک کرده و با در نظر گرفتن ویژگی ها و مشخصاتی که قصد قرار دادن گیاه را در ان جا دارید، برای خرید اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی: آموزش پرورش گیاهان آپارتمانی

در ادامه برخی از محبوب ترین گیاهان اپارتمانی لوکس را برایتان آورده و برای هر کدام از ان ها به شرح کوتاهی پرداخته ایم.

بابا آدم

گیاه ّبابا آدم یک گیاه لوکس

گیاه بابا آدم بیشتر برای محیط های باز و بزرگ مناسب است. لابی هتل، اتاق جلسات شرکت ها، اتاق های بزرگ مدیریت، سالن خانه های سلطنتی و بزرگ و … از جمله نمونه محل های مناسبی برای قرار دادن گیاه بابا آدم هستند. اگر محل مورد نظر شما بزرگ است و فضای زیادی دارد، می توانید با تهیه یک گیاه بابا آدم آن جا را به یکی از گیاهان آپارتمانی لوکس مجهز کنید.

مواردی که در زمان خرید گیاه بابا آدم باید به آن توجه کنید، این است که این گیاه حتما باید سن زیادی داشته باشد تا جلوه ان به خوبی و زیبایی مشخص باشد. ارتفاع آن حدود 1.5 متر باشد تا به خوبی در فضای بزرگ شما به چشم بخورد. علت تاکید ما بر روی سن و ارتفاع این گیاه این است که زمانی که بابا ادم در سن پایین و ابعاد کوچک قرار دارد و به تازگی رشد خود را شروع کرده است، ظاهر غیر زیبایی دارد و دارای جلوه خاصی نیست؛ در نتیجه نمی توان آن را یکی از گیاهان آپارتمانی لوکس به شمار اورد.

مطلب پیشنهادی: محبوب ترین گل های آپارتمانی

شاید این توصیف از این گیاه زیبا از سایت آی گل برای شما جذاب باشد:

این گیاه زیبا مانند لوبیای سحر آمیز در داستان جک است. در است که داستان جک و اوبیایی سحر آمیز افسانه است ولی باور کنید که این گیاه مانند لوبیایی سحر آمیز است.

برای خرید گل های آپارتمانی ، بابا آدم و دیگر گیاهان آپارتمانی لوکس، می توانید به وب سایت مجموعه شاخ و برگ مراجعه کنید و از این طریق گیاه مورد نظر خود را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

کاکتوس افوربیا

کاکتوس افوربیا یک گیاه آپارتمانی لوکس

کاکتوس فوربیا اندازه های مختلفی دارد و از 10 سانتی متر تا 12 متر به فروش می رسد. اما یکی از مواردی که این گیاه را به یکی از انواع گیاهان آپارتمانی تبدیل کرده است، ظاهر مرتب و قد بلند آن است. در نتیجه اگر افوربیا در شرایط مناسب رشد خود مانند نور، آب به اندازه کافی، خاک کود دار و … قرار گرفته و رشد کرده باشد، دارای ظاهری بسیار زیبا و منظم و قد بلند است که این عوامل سبب قرار گرفتن آن در دسته گیاهان آپارتمانی لوکس می شوند.

فیکوس الاستیکا

فیکوس الاستیکا

برگ های ساده و بزرگ الاستیکا موحب شده که این گیاه در دسته گیاهان اپارتمانی لوکس قرار بگیرد. نکته قابل توجه این است که الاستیکا تا 15 متر هم رشد می کند. الاستکیا نیز مانند دیگر گیاهان اپارتمانی به نور چندان زیادی برای رشد نیاز ندارد و یک نور متوسط برای ان کافی است. در صورتی که نور این گیاه کمتر از حد متوسط باشد، برگ های ان به صورت لوله ای شکل رشد می کنند و دیگر دارای ظاهری لوکس و شیک نخواهد بود.

نکته ای که در رابطه با آبیاری این گیاه باید رعایت کنید این است که بین هر مرحله آبیاری، خاک گیاه باید به صورت کامل خشک شود و مجددا برای آبیاری آن اقدام کنید. برای تهیه این گیاه لوکس و لاکچری می توانید به وب سایت شاخ و برگ مراجعه کنید. مجموعه شاخ و برگ انواع گیاهان آپارتمانی لوکس را به صورت کاملا سالم و با قیمتی مناسب به فروش می رساند و در زمان خرید می توانید از مشاوره کارشناسان مربوطه نیز بهره مند شوید.

زاموفیلیا

گیاه آپارتمانی لوکس زاموفیلیا

زاموفیلیا یکی دیگر از انواع مختلف گیاهان آپارتمانی لوکس است که افراد زیادی به نگهداری و پرورش آن علاقه دارند. این گیاه در محیط هایی که نور کمی دارند به خوبی رشد می کند و هیچ گونه نگرانی از جانب میزان نور زیاد در رابطه با نگهداری این گیاه برای شما وجود ندارد. رنگ آن همیشه به صورت کاملا سبز است و جنس برگ های آن به حالت چرم است که همین مورد سبب شده تا آن را در دسته گیاهان آپارتمانی لوکس به شمار آوریم.

در صورتی که شرایط شما به گونه ای است که نمی توانید زمان کافی برای مراقبت از زاموفیلیا اختصاص دهید و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، به شما توصیه می کنیم که برای خرید دیگر گیاهان آپارتمانی لوکس به وب سایت مجموعه شاخ و برگ مراجعه کرده و گیاه دیگری را انتخاب و خریداری کنید.

برگ انجیری

برگ انجیری گیاهی ترند و شیک

گیاه برگ انجیری در سال های اخیر به یک باره دارای محبوبیت زیادی در میان افراد شده و در دسته گیاهان آپارتمانی لوکس قرار گرفته است. محبوبیت این گیاه به اندازه ای است که در ویدیو های اینفلوئنسر ها، حداقل یک گلدان برگ انجیری به چشم می خورد. در حقیقت می توان گفت که برگ انجیری ترند شده و داشتن آن می تواند به اندازه تابلو های نقاشی ارزشمند و گران قیمت در زیبایی و لوکس بودن خانه شما پر اهمیت باشد.

نور مورد نیاز برگ انجیری به اندازه متوسط و ملایم است و میزان نوری که به آن تابیده می شود نه باید بسیار زیاد باشد و نه بسیار کم؛ زیرا در هر دو صورت رشد این گیاه با اختلال مواجه شده و در نهایت ظاهر زیبا و شیک خود را از دست خواهد داد. دمای مناسب و متعادل و رطوبت کافی نیز یکی دیگر از مواردی است که باید برای رشد برگ انجیری فراهم کنید.

مطلب پیشنهادی: هر آنچه باید درباره پتوس نئون بدانید

بند پایانی

در این متن راجع به گیاهان آپارتمانی لوکس صحبت کردیم و چند تا از محبوب ترین آن ها را معرفی کرده و شرایط رشد مناسب این گیاهان را شرح دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید به وب سایت اینترنتی مجموعه شاخ و برگ مراجعه کنید و از مشاوره کارشناسان مربوطه بهره مند شوید.

ضمنا بعد از کسب اطلاعات مورد نیاز و اخذ تصمیم برای خرید گیاه یا گیاهان مورد نظر خود، می توانید از همین وب سایت برای خرید اقدام کرده و سفارش خود را درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید.

مطالب مرتبط
بهترین آموزش قلمه زنی پتوس
دسته‌بندی نشده

قلمه زدن پتوس

اغلب افرادی که از گل های آپارتمانی نگهداری می کنند، تمایل به افزایش تعداد آن ها دارند. گل های آپارتمانی برای رشد به نور زیادی

ادامه مطلب »
تکثیر زاموفیلیا
وبلاگ

تکثیر زاموفیلیا

گیاه زاموفیلیا، گیاهی با برگ‌های بزرگ و خوشبو است که در مناطق گرم و مرطوب به خوبی رشد می‌کند. این گیاه، به دلیل ظاهر زیبا

ادامه مطلب »
خاک مناسب پتوس
وبلاگ

خاک مناسب پتوس

همان طور که می دانید، پتوس یکی از گیاهان آپارتمانی است. علت اینکه پتوس در دسته گیاهان اپارتمانی قرار گرفته است، این است که این

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گیاهان آپارتمانی لوکس

مطالب مرتبط
بهترین آموزش قلمه زنی پتوس
دسته‌بندی نشده

قلمه زدن پتوس

اغلب افرادی که از گل های آپارتمانی نگهداری می کنند، تمایل به افزایش تعداد آن ها دارند. گل های آپارتمانی برای رشد به نور زیادی

ادامه مطلب »
تکثیر زاموفیلیا
وبلاگ

تکثیر زاموفیلیا

گیاه زاموفیلیا، گیاهی با برگ‌های بزرگ و خوشبو است که در مناطق گرم و مرطوب به خوبی رشد می‌کند. این گیاه، به دلیل ظاهر زیبا

ادامه مطلب »
خاک مناسب پتوس
وبلاگ

خاک مناسب پتوس

همان طور که می دانید، پتوس یکی از گیاهان آپارتمانی است. علت اینکه پتوس در دسته گیاهان اپارتمانی قرار گرفته است، این است که این

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام